Ha ha oto pycha ha

Wyszedł na świat. Urodził się wielki, najważniejszy, pyszny, kolejny. "Cały świat mój!" - krzyczał, i krzyczeli inni, krzyczeli codziennie i chorujący ciężko od powiewu wiatru też tę mantrę powtarzali. A świat kpił sobie z nich, wiedział, że albo zmądrzeją, albo znikną. Dobry Bóg dał im życie, pokorny świat dał im miejsce do życia. I wszyscy byliby tacy szczęśliwi... gdyby. Gdyby ten bachor mnie słuchał; Gdyby matka nie powiedziała mi, że mam robić lekcje; Gdyby się ze mnie nie śmiali; Gdyby samochody się zatrzymywały, gdy przechodzę przez ulicę; Gdyby ona w końcu bez łaski zrobiła mi śniadanie; Gdyby, gdyby... gdyby mnie nie mdliło, to bym pisał dalej. Czasami już sobą rzygam - jestem przecież taki sam.

Należy mi się:
- Wolny czas
- Szacunek
- Sympatia
- Cisza
- Spokój
- Pomoc
- Wsparcie
- Posłuszeństwo
- Odpoczynek
- Objaśnienie
- Mieszkanie
- Praca
- Samochód
- Drogi bez dziur
- Odszkodowanie
- Świadczenie
- Renta
- Zasiłek
- Duża wypłata
- Kolacja
- Obiad
- Śniadanie
- Łóżko
- Książka
- Komputer
- Własny pokój
- Zeszyt
- Nożyczki
- Długopis
- Ołówek
- Ostrzynka
- Ziarnko piasku, każde oczywiście

Należy mi się i koniec!!! AAAAAAAA! A jak mi nie dacie to będę krzyczał! Będę płakał! AAAAAAAAAAAAAAA! Dajcie mi smoczek! Hej matka, smoczek mi tu!

Jesteś mały. Mały i nieważny. Taki mały i nieważny, że nie należy ci się szacunek, wsparcie, posłuszeństwo, zasiłek, komputer, nożyczki, ostrzynka i ani jedno ziarnko piasku. Teraz świat jest piękny.

Ps. Zastanawialiście się kiedyś, czemu istnieją dwie osobne nauki: logika i psychologia?

(I)Smo-X(D) 2006-03-22 14:27

hmmm tak serio to bardzo fajne to.

(Nawet było tam coś śmiesznego a mianowicie: aj matka smoczek mi tu.)

Oby tak dalej!(i ja to mówie)! hehe